Leadmac Lazer Hakkında

Leadmac Lazer

Yüksek kalite anlayışı, esnek çözümleri ve rasyonel fiyat politikalarıyla müşterilerine üst düzeyde hizmet veren firmamız "Sac İşleme" sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Esnek, yenilikçi ve başarı odaklı yönetim anlayışının getirmiş olduğu avantajları kullanarak, kurumsal yapısını gün geçtikçe daha da sağlamlaştıran firmamız, doğru zamanlarda gerçekleştirmiş olduğu doğru yatırımlarla, sektörünün en çok tanınan ve takdir edilen şirketleri arasında yerini almıştır.

Ankara Kahramankazan Saray OSB 'de yer alan firmamız  üretim alanıyla, Ankara ve çevre illeri yoğunlukta olmak üzere Türkiye'nin  birçok noktasından gelen üretim taleplerini değerlendirerek müşterilerine çözüm sunmaktadır.

CNC olarak Lazer Kesim, Abkant Büküm,Montaj ve birçok diğer sac işleme operasyonlarıyla müşterilerinin taleplerini tek bir noktada karşılayabilecek pozisyonda yer almaktadır.

Mevcut müşteri portföyü üzerinde yapılan inceleme neticesinde yoğun olarak Makine Gövdeleri, Makine Parçaları, Asansör, Endüstriyel Mutfak Kabinleri, İnşaat Ürünleri, Otomotiv, Havalandırma Kanalları, Rack Kabin ve Kasalar, Metal Raflar, Endüstriyel Aletler, Tüketici Ürünleri sektörlerinde bulunan müşterilere hizmet verildiği tespit edilmiştir.

Kuruluşundan itibaren edinmiş olduğu yüksek tecrübeler neticesinde müşterilerinin beklentilerini doğru değerlendirerek, hizmet anlayışı yapısını müşteri talepleri merkezine oturtan şirketimiz, beklentisi üst düzey olan müşterilerimize yönelik kalite ve hizmet anlayışıyla fark yaratmaya devam etmiştir.

Bugün gelinen noktada ise, sektörün eksikliklerini fark yaratma vizyonuyla değerlendiren Leadmac Lazer, alanında hızlı ve sağlam adımlarla ilerlemektedir. Başarısını müşterilerinin başarısına bağlayan bir şirket olarak, yüksek kalite, uygun fiyat ve hızlı hizmet gibi bir arada sunulması tecrübe ve yetenek isteyen beklentilerinizin karşılanması için her gün daha çok çalışan Leadmac Lazer ailesi, sizlerle iş yapmaktan büyük bir keyif duyar.

Kalite

Bizlere verdiğiniz sorumluluğun farkında olarak, kalite anlayışımızın üst segmentlere hitap ettiğini belirtmek isteriz. Leadmac Lazer olarak bugüne dek gerçekleştirdiğimiz projelerde "Kalite Kontrol" sürecine son derece önem verdik. Gelişen teknoloji ve uygulamaları takip ederek, üretim öncesinde, esnasında ve sonrasında oluşabilecek sorunları minimize edecek önlemler aldık.

Kalite belgelerinin yanı sıra, iç denetimler oluşturarak olası hataları yerinde tespit edip müdahale eden ekibimiz ve bilgisayar sistemleri ile desteklenmiş kalite kontrol süreçlerimizde, sizlere tamamen talep ettiğiniz ürünleri sunmayı vaat ediyoruz.

Verimliliği ve kaliteyi aynı anda arttırabilmek adına, bugün halen "Bundan daha iyi ne yapabiliriz?" sorularını sormaya devam etmekteyiz.

Farkımızın ortaya çıktığı nokta ise, kalite beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilecek bir hizmet verdiğimiz halde, uygun fiyatlar talep etmemizdir. Bu konuda son derece hassas çalışan satış departmanımız, müşterilemizin maliyetlerini minimize etmek için yoğun çabalar sarf etmektedirler. Umarız ki sizlerde bir gün bu hizmetin avantajlarından yararlanırsınız. Peki o gün neden bu gün olmasın?

Paketleme ve Sevkiyat

Kalite standartlarımızın gereğince üretimi gerçekleştirilmiş olan ürünlerimizin paketleme ve sevkiyat işlemleri büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak, olası hasar ve mağduriyetleri minimize etmek adına teslim öncesinde son kontroller yapılır ve paketleme işlemine geçilir.

Bu işlem esnasında sevkiyatı gerçekleştirilecek olan ürünlerin ebat, ağırlık ve hacim gibi değerleri dikkate alınarak en uygun paketleme işlemi yapılır. Daha sonra paketlenmiş olan ürünleriniz etiketlenerek sevkiyata hazır hale getirilir.

Sevkiyat sırasında paketlerin özelliklerine göre paketleme işlemi gerçekleştirilir. Yükleme ve boşaltma esnasında problem yaşamamak ve bu süreçleri hızlandırmak adına kullanılan paletleme işlemi özenli bir şekilde uygulanır. Bununla birliklte ürünlerinizin uluslar arası nakliyesi esnasında çıkan problem çıkmaması adına firmamızca "EURO PALETTE" standartlarına uygun paletlemede uygulanabilir.

İletişim Bilgilerimiz